Nowy poradnik ślubny już w drodze!


Każda moja przyszła Para Młoda otrzymuje ode mnie mój autorski poradnik ślubny. Teraz będzie czas zbudować go od nowa, zyska nową szatę graficzną, a co najważniej..ogrom nowych informacji, porad, inspiracji i wszytskich tych waznych rzeczy, które pomogą bezstresowo przeżyć ślub! 

Czytaj więcej

Wesela i przyjęcia w czasach pandemii – oficjalne wytyczne


(stan od 06.06 do 10.10.2020)
Kila dni temu Kancelaria Premiera, poinformowała że będzie możliwość organizowania wesel i przyjęć w tych dziwnych, pandemicznych czasach. Od 6 czerwca 2020 roku, Pary Młode będą mogły organizować wesela do 150 gości przy pewnych obostrzeniach sanitarnych. Postaram się przedstawić te najważniejsze, a także moją opinię o tych wytycznych.

Czytaj więcej

Czy pandemia zmieni śluby w 2021?


Zadane pytanie jest dosyć skomplikowane i chociaż ciężko na nie odpowiedzieć jednoznacznie, postaram się w kilku słowach przedstawić Wam swoją opinię i nadzieję, na to że to co się teraz dzieje, może mieć pozytywny wpływ na przyszły rok i lata w myśleniu i organizacji ślubów.

Czytaj więcej

Przepiękny teledysk narzeczeński z Islandii


Jesienią 2019 roku w cztery osoby polecieliśmy na Islandię. Wyjazd miał dwa cele. Ten pierwszy to spotkanie z Mają i Kamilem, którzy od kilku miesięcy mieszkali tam, a ten drugi to zobaczyć kawałek tej magicznej wyspy. Udało nam się prawie wszystko bo miałem jakieś wewnętrzne przekonanie, że wszędzie jest blisko, przecież Islandia jest mała. To mit. Jest wszędzie daleko, ale za to przepięknie!

Czytaj więcej

Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?


Pierwszą ważna misją sesji narzeczeńskiej jest próba (w większości spotkań, udana!) pokazania Wam, że aparat nie gryzie, a jest jedynie przyjaznym narzędziem, które zawsze dostarcza ogrom frajdy. Dzięki mojej pomocy, udowodnię Wam, że pozowanie przed aparatem i fotografem nie jest, aż tak straszne i aż tak stresujące!

Czytaj więcej