Nowy poradnik ślubny w drodze!

Poradnik ślubny w przebudowie!

Każde moje spotkanie ślubne wygląda podobnie, nie będę tutaj opisywał dokładnie jak wygląda "krok po kroku", ale jestem świadomy, że organizacja ślubu to ogromne wydarzenie, które pochłania dużą ilość czasu i energii. Podczas takiego spotkania mówię wiele ważnych aspektów związanych zarówno z jego jego organizacją jak i współpracą między moją osobą, a Parą Młodą. To naturalne.

Ponieważ sezon ślubny (nie lubię określenia i słowa "sezon") skończył się dla wszystkich nagle, chociaż do przewidzenia, że podczas pandemii COVID-19, może to nastąpić w każdej chwili. Więc "sezon" skończył się dla mnie 17 października, a definitywnie dla całego kraju jutro czyli 19 października. O ślubach w czasach pandemii napiszę oddzielny post. Ten przyśpieszony czas wolny to idealny moment na kilka rzeczy. 

Pierwszą z nich będzie przyśpieszenie mojej pracy by moje Pary Młode otrzymały swoje fotografie szybciej. Drugą rzeczą jest duża aktualizacja mojej strony o nowe galerie ze ślubów. Trzecią jest nowa odsłona mojego poradnika ślubnego. To będzie wspaniała przygoda napisać go prawie od nowa. 

Jako fotograf ślubny rocznie oglądam ogrom uroczystości w tym większość to śluby i wesela. Jestem przekonany, że moje doświadczenie i obserwacje mogą zaowocować sporą dawką pomocy dla przyszłych moich Par Młodych. Planuję też możliwość nabycia go nie tylko moim Parom, bo praktyczna wiedza to coś bezcennego. Tematów do poruszenia będzie bardzo dużo, dla przykładu:

→ Kiedy najlepiej zaplanować ślub?
→ Jak się przygotować?
→ Jakich błędów nie popełniać w kościele?
→ Jak wygląda współpraca z fotografem i filmowcem?
→ Jak opanować stres w dniu ślubu?

Poradnik zyska o wiele więcej nowych informacji, porad czy inspiracji, a także nową szatę graficzną. I wiecie co? Nie mogę się już doczekać! :)