Kochani,

Chciałem zatem z największą przyjemnością zaprosić Was do współpracy. Dobry fotograf ślubny to nie tylko piękne fotografie, ale też poczucie, że macie obok siebie przyjaciela, który w każdej chwili Wam pomoże. Ślub to ogrom stresu, więc zawsze staram się pomagać. Wszystko dzięki temu, że od lat obserwuję i fotografuję uroczystości ślubne. Nabyte doświadczenie pozwala na zachowanie spokoju i udzielaniu dobrych rad. Oczywiście ja też się stresuję przed każdym ślubem, bo stres jest dobrą motywacją do działania :)

Fotografuję dyskretnie, nigdy się nie narzucam, uważam że jest to jedna z najlepszych metod w uzyskaniu naturalnych fotografii, które chyba najbardziej oddają urok moich zdjeć.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo cały zakres związany z fotografią ślubną. Od sesji narzeczeńskiej, przez przygotowania, błogosławieństwo, zaślubiny, wesele po sesję ślubną innego dnia. W moich pakietach znajdą Państwo też szereg bogatych wydruków, które przez lata będą przywoływać najcieplejsze emocje. To jest najpiękniejsze.

Chętnie podczas spotkania opowiem Państwu więcej o tym jak wygląda współpraca, a także posunę kilka fajnych inspiracji do zorganizowania własnej uroczystości. Każda moja Para Młoda otrzymuje ode mnie mój "mały" fotograficzny przewodnik w którym zapisane są najważniejsze rzeczy związane z całą uroczystością zaślubin. Z doświadczenia wiem, że bardzo pomaga to wszystkim Parom.

Obecnie pracuję głównie na ternie Mazowsza (Warszawa), ale dojazd w dowolne miejsce w Polsce (a także za granicą) nie stanowi dla mnie problemu.

Posiadam uprawienia i zgodę na wykonywanie fotografii z uroczystości kościelnych.

• fotograficzne sesje narzeczeńskie
• fotograficzne sesje rodzinne
• fotograficzne sesje ciążowe w plenerze
• fotograficzne sesje poślubne
• fotograficzne reportaże z dnia zaślubin
• pełna fotografia ślubna

• fotoksiążki
• odbitki fotograficzne

W dniach od 20 września do 1 października 2021 roku, każda Para która zdecyduje się na moją obecność na ślubie w 2023 roku, otrzyma sesję narzeczeńską w pakiecie!

PAKIET A PAKIET B PAKIET C PAKIET D
X X Sesja narzeczeńska lub ślubna* Sesja narzeczeńska
X Przygotowania Przygotowania Przygotowania
Uroczystość zaślubin Uroczystość zaślubin Uroczystość zaślubin Uroczystość zaślubin
Wesele Wesele Wesele Wesele
X X Sesja ślubna lub narzeczeńska* Sesja ślubna (innego dnia)
100 fotografii w drewnianym pudełku 100 fotografii w drewnianym pudełku 120 fotografii w drewnianym pudełku 150 fotografii w drewnianym pudełku
Pamięć USB Pamięć USB Pamięć USB Pamięć USB
X X Pakiet Rodzice
(2 pudełka zawierające po 50 fotografii)
Pakiet Rodzice
(2 pudełka zawierające po 100 fotografii)
X X X Pakiet Świadkowie
(2 pudełka zawierające po 20 fotografii)
X Fotoksiążka
20x30 cm (10 rozkładówek)
Fotoksiążka
20x20 cm (12) lub 20x30 cm (10)
Fotoksiążka
20x20 cm (15) lub 20x30 cm (12) lub 30x30 cm (10)
Min. 450 fotografii Min. 550 fotografii Min. 700 fotografii Min. 900 fotografii
Galeria on-line (na hasło) Galeria on-line (na hasło) Galeria on-line (na hasło) Galeria on-line (na hasło)
Dojazd na terenie woj. Mazowieckiego Dojazd na terenie woj. Mazowieckiego Dojazd na terenie woj. Mazowieckiego Dojazd na terenie woj. Mazowieckiego

*) W pakiecie C możliwość wyboru jednej sesji z dwóch. Można wybrać tylko sesję narzeczeńską lub tylko poślubną. Dwie sesje są niezależnie w pakiecie D.

Wszystkie drukowane fotografie są w formacie 15x23 cm
Całą ofertę wraz z cenami otrzymają Państwo drogą elektroniczną

Pakiety są jedynie sugerowaną propozycją, każdy z nich można dowolnie modyfikować.

Po uroczystości zaślubin w kościele lub ślubem cywilnym wykonywane jest zdjęcie grupowe oraz zdjęcia życzeń.

Każdy pakiet zawiera autorsko wybrane min. 100 odbitek fotograficznych w formacie 15x23 cm, zapakowane w stylowe drewniane pudełko wraz z indywidualnym grawerem. Pakiety zawierają drewnianą pamięć USB z minimum 450 fotografiami (proszę zwrócić uwagę na pakiet oraz minimalną ilość fotografii) w wysokiej rozdzielczości oraz ze zdjęciami pomniejszonymi.

Bezpłatnie każda Para otrzymuje galerię on-line z hasłem zawierającą do 300 fotografiami na okres do 12 miesięcy od daty oddania pracy.

Każdy pakiet zawiera jednego fotografa.

Czas pracy nie dłużej jak do godziny 00:30.

Dojazd na terenie województwa mazowieckiego (oraz Łódź i okolice) jest w cenie każdego z pakietów

Czas oczekiwania na fotografie to max. 60 dni, przy usłudze ekspres jest to 7 dni od daty uroczystości lub pleneru ślubnego.

OSTATNIA AKTUALIZACJA STRONY: 19/09/2021