Przepiękny teledysk narzeczeński z Islandii

Piękno miłości!

Jesienią 2019 roku w cztery osoby polecieliśmy na Islandię. Wyjazd miał dwa cele. Ten pierwszy to spotkanie z Mają i Kamilem, którzy od kilku miesięcy mieszkali tam, a ten drugi to zobaczyć kawałek tej magicznej wyspy. Udało nam się prawie wszystko bo miałem jakieś wewnętrzne przekonanie, że wszędzie jest blisko, przecież Islandia jest mała. To mit. Jest wszędzie daleko, ale za to przepięknie!

Na miejscu miałem ogromną przyjemność zrobić sesję narzeczeńską, którą możecie zobaczyć tutaj Magiczna sesja narzeczeńska Mai i Kamila na Islandii. Serdecznie zapraszam!

Kilka dni temu Mateusz z Moonlight Wedding Films, opublikował u siebie teledysk, na który warto było czekać. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo jest piękny, a ruchomy obraz od razu przywołał u mnie wspomnienia, a także silną potrzebę bycia tam znów. 

Czy warto zrobić taki teledysk z sesji narzeczeńskiej?

Po obejrzeniu tego teledysku, myślę że nie ma co się nawet zastanawiać. Oczywiście tło zawsze jest ważnym elementem, ale pięknie mieć wyjątkową pamiątkę, która będzie opowiadać o Waszej miłości w tych momentach tuż przed. 

Warto także zaufać twórcy, który doradzi Wam jak to zrobić, tak by było to piękne i było czystą przyjemnością. Oczywisty jest stres przed wystąpieniem, przed kamerą, przed obcym człowiekiem, ale uwierzcie mi, że to kwestia dobrej, przyjacielskiej rozmowy. 

Razem z Moonlight Wedding Films, tworzymy duet, który doskonale sprawdzi się podczas Waszej uroczystości ślubnej. Każda moja oferta ślubna, zawiera także ofertę filmową. 

Moonlight Wedding Films
/ artistic & cinematic 
/ it’s all about love ❤️
/ info@moonlightfilms.co
/ +48 697 024 729

instagram.com/moonlightweddingfilms
facebook.com/moonlightweddingfilm

1 Comment

  1. […] EDIT Teledysk z sesji narzeczeńskiej: Przepiękny teledysk narzeczeński z Islandii […]

Comments are closed.