Tadżykistan 2023 / Fot. Szymon Ślipko

Ciężko napisać o sobie kilka słów, ale postaram się! Jestem absolwentem fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowo Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Poznałem tam wiele wspaniałych osób, które uświadomiły mnie czym jest fotografia.

Fotografia jest dziś całym moim życiem. Uwielbiam wyprawy za naszą wschodnią granicę co w chwili obecnej jest jedną z moich ważniejszych fotograficznych dróg. Mimo wszystko ciągle poszukuję swojego miejsca. Kocham opuszczone miejsca, zapach podkładów kolejowych i wanilii. Publikowałem zdjęcia na łamach Gazety Wyborczej, Polska The Times, Wprost, Życie Warszawy, Nasza Niwa (Наша Ніва), a także w wielu książkach. Byłem współorganizatorem pierwszego w Polsce Festiwalu Fotoblogów. W latach 2008-2014 współpracowałem z Muzeum Powstania Warszawskiego. Od 2016 roku często staję także za kamerą.

Kocham podróżować :) a od matury moim głównym kierunkiem podróżowania są kraje za naszą wschodnią granicą. Jeśli chcecie zobaczyć moje fotografie nie związane ze ślubami i miłością to serdecznie Was zapraszam na mojego bloga lub moje prywatne konto na Instagramie.

Pozdrawiam Was
Robert