Asia i Adrian. Piękny ślub w Radomiu.
Czasem tak się zdarza, że przed ślubem nie mam możliwości by poznać moją przyszłą Parę Młodą, której będę towarzyszył podczas ślubu. Niesie to za sobą dużą dawkę niepewności i założenia pewnie początkowe, większe trudności w nawiązaniu dobrej i przyjaznej relacji. Kiedy tylko w ten lipcowy dzień, przyjechałem na przygotowania do Adriana i Asi, nie miałem w sobie, żadnego poczucia, że widzimy się pierwszy raz. Cała piękna maszyna ruszyła, a ja byłem tam gdzie chciałem. Byłem już tylko cieniem, a tak pracuje mi się najlepiej. Czułem się dosłownie jak ryba w wodzie.
Ślub kościelny odbył się w bardzo sympatycznym miejscu, prawie pod oknami mojej Pary w Parafii św. Jadwigi Królowej w Radomiu. Następnie wszyscy udaliśmy się do bardzo ładnej sali weselnej już pod Radomiem, Hotel Karo w Mleczkowie. Na uwagę zasługuje tu bardzo ciekawa sala taneczna i przepiękny ogród. Takie letnie scenerie są idealne by wyciągnąć Parę i gości na zewnątrz, szczególnie że za oprawę florystyczną odpowiada Magda z której pracami, miałem już okazję pracować kilkukrotnie, serdecznie polecam florystkę Magdę z Everyou. Dzięki włożonej pracy przez Asię i Adriana, ich ślub i wesele były wyjątkowe.
Wisienką na torcie była sesja poślubna w Pałacu Mała Wieś 50 kilometrów na południe od Warszawy. Podczas sesji towarzyszył mi Mateusz z Moonlight Wedding Films, który zrobił przepiękny teledysk z tego miłosno-fotograficznego spotkania.
Z wielką przyjemnością będę wracał do tych momentów!































































































