Od 3 maja 2020
(od 3 maja 2020 do 31 lipca 2020)

Kalendarz jest aktualizowany na bieżąco

W związku z pandemią koronawirusa, postanowiłem przygotować podstronę z wolnymi terminami (weekendowymi) ślubnymi. Jeśli Wasza uroczystość zaślubin odbywa się w pierwszej połowie tego roku to warto zastanowić się nad zmianą terminu. Pamiętajcie, że w ślub można także zorganizować w środku tygodnia, a przewiduję, że będzie to coś normalnego :)

Chociaż sytuacja zmienia się dynamicznie to od 6 czerwca, można już organizować ślubne uroczystości.

Od poniedziałku do czwartku nie wpisałem nic w kalendarz, dlatego proszę napisać i podam informację czy dany termin jest dostępny. 

W przypadku gdy w polu jest wpisana Rezerwacja, oznacza to, że termin ten będzie za chwilę potwierdzony, czy jest wolny czy niedostępny. 

W terminach weekendowych wolne pole oznacza termin niedostępny.

W przypadku przenoszenia ślubu z 2020 na 2021 rok, umowa zostanie przepisana na tych samych warunkach. W przypadku chęci przeniesienia z 2020 na 2022, dopłata do umowy 500 pln.

Dodatkowo wszystkie moje Pary Młode, które przeniosą swój ślub od 3 maja do 31 lipca 2020 na inny dogodny termin na 2020 lub 2021, otrzymają w prezencie sesję narzeczeńską, którą będą mogli wykorzystać m.in. w starym terminie swojej uroczystości.

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.