Robert to najlepszy wybór dla przyszłych młodych par i innych potrzebujących, którzy poszukują wspaniałej osoby za...

Opublikowany przez Magda Bardadyn na 7 września 2017

Po kilku nieudanych próbach napisania recenzji w dalszym ciągu brakuje mi odpowiednich słów :) Fotografie Roberta tak...

Opublikowany przez Ewa Pawłowska na 7 września 2017

Wybór fotografa ślubnego to ważna decyzja i spore wyzwanie, biorąc pod uwagę fakt, że cala masa ludzi myśli, że jak ma lustrzankę i potrafi ją obsługiwać to jest profesjonalnym fotografem. Tych obaw absolutnie nie można mieć podejmując współpracę z Robertem :) wykształcenie i ogromne doświadczenie widoczne jest od razu. Już podczas pierwszego spotkania ustalone były kwestie, o których większość przyszłych małżonków zapomina lub nie jest świadoma - Robert wyprzedzi Wasze pytania i rozsieje wątpliwości. W trakcie sesji nie trzeba zastanawiać się jak pozować lub co ze sobą zrobić - dostaniecie wszelkie wskazówki, będziecie zachowywać się zupełnie naturalnie a Robert zajmie sie tym, aby uchwycić każdy piękny moment i gest. To samo dzieje się w trakcie ceremonii i wesela, dyskrecja, nienachalnosć, wyczucie. Efekty pracy mówią same za siebie. Polecam!
Kasia i Marcin
Robert nie jest fotografem, który sprawi, że będziecie wyglądać idealnie - nie będziecie kolorowi do granic możliwości i maksymalnie wymuskani... Robert jest fotografem, który uchwyci w Waszym Dniu wszystko, co jest najbardziej cenne do zapamiętania w sposób najbardziej naturalny - Was: na początku lekko zestresowanych, ale zachwyconych swoim widokiem, wpatrzonych w siebie, wzruszoną mamę, tatę - spokojnego, wyważonego, z dumą podtrzymującego ramię w drodze do ołtarza, 83-letniego dziadka szalejącego na parkiecie do "kawiarenek" i wszystkich przyjaciół - z rozwianym włosem, czy rozpiętą muchą. Nie będzie plastikowo - kiedy rozprostują Wam się loki, albo poprują Wam się spodnie, wszystko będzie uwiecznione tak, byście za 10 lat z szerokim uśmiechem mogli wrócić to Tego Dnia, Tych Chwil, które rozpoczęły w Waszym życiu nowy rozdział. Fotografie Roberta są pięknie profesjonalnie wykonane, przekazane w bardzo estetycznej, wybranej przez Was (spośród wielu możliwości) formie - takiej która przetrwa upływ czasu i wiele ciekawskich rąk, które będą chciały odnaleźć się gdzieś w tle. Polecamy Roberta całym sercem i dziękujemy jeszcze raz za wkład w Nasz Dzień, zwłaszcza, że fotografował nas przeszło 400 km od Warszawy :)!
Marta i Remek
Wybór fotografa był jedną z najważniejszych decyzji, które zapadały podczas przygotowań do wesela. Na fotografiach uwielbiam magię ulotnych chwil - właśnie to znalazłam wśród zdjęć Roberta. Do tego świetny kontakt oraz działanie zgodnie z ustaleniami.
Polecam!
Kasia i Piotr
Na Roberta trafiliśmy z polecenia. Przejrzeliśmy portfolio. Decyzja zapadła szybko. Urzekł nas nie tylko jego styl fotografii ślubnych, ale również pięknych zdjęć z różnych podróży.
Robert to profesjonalista w każdym calu. Inteligentny, kreatywny z dużą dawką humoru ;) Świetnie się rozumieliśmy czy to podczas uroczystości czy później podczas sesji plenerowej. Efektem były przepiękne zdjęcia przekazane w stylowym drewnianym pudełku.
Dzięki Robert!
Gorąco polecamy!
Asia i Artur
Wybór fotografa był oczywisty. Nie wyobrażaliśmy sobie by nasz ślub fotografował ktoś inny jak Robert. Jego fotografie oddały ducha naszego święta za co jesteśmy mu do dziś wdzięczni. Podczas gdy pracuje widać, że jest doświadczony, otwarty i bardzo kontaktowy. Jeśli tylko możemy to polecamy Roberta! :)
Ola i Grzegorz
100% satysfakcji !!! Mega sympatyczny mężczyzna, który szanuje swoją prace i wykonuje ją bardzo profesjonalnie... podczas ślubu i wesela praktycznie niezauważalny, a mimo wszystko uchwycone na fotografiach najmniejsze detale i najważniejsze momenty ;) jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY za to że byłeś z nami tego dnia ! Ola i Przemek ;) goooorącooo Roberta polecamy !!!
Ola i Przemek
btt
$zopim( function() { })