Wybór fotografa na ślub nie był dla nas trudny, bo mieliśmy okazję widzieć Kasię i Roberta na ślubie u naszych przyjaciół (Gabi i Daniela). Polecono nam nie tylko efekty ich pracy, ale też ich zaangażowanie oraz profesjonalną i miłą współpracę – co jest równie ważne dla pary młodej w dniu ich ślubu. I nie zawiedliśmy się…

Dzięki Wam mamy pamiątkę nie tylko tego, co się działo w tym jakże ważnym dla nas dniu ślubu i wesela, ale i zapis emocji, klimatu i uczuć, jakie nam towarzyszyły – a to do tego najchętniej wracamy.
Przy tym przekonaliśmy się o Waszym elastycznym podejściu do naszych pomysłów, pomocy przy ich realizacji, a także pozytywnej atmosferze podczas całego dnia współpracy z Wami:)

Zdjęcia Roberta to uchwycenie chwili, nastroju, dostrzeżenie tego, czego nie da się zapozować.
Teledysk, który otrzymaliśmy odzwierciedla to, na czym najbardziej nam zależało – dużo radości, magicznych chwil, uchwycenie detali, które tworzyły nasz ślub i wesele.

Dziękujemy! Z pewnością będziemy Was polecać dalej:) Choć po obejrzeniu naszej fotoksiążki nie trzeba Was było polecać i myślimy, że już macie kilku następnych klientów… ;)

Kasia i Piotr

Kasia i Piotr
Uśmiech, błysk w oku, łzy wzruszenia, czy radości to niepowtarzalne chwile. Ważne jest więc, aby w tym pięknym dniu, jakim jest ślub, te momenty zostały z nami troszkę dłużej. Zdjęcia są takim miłym wspomnieniem, uchwyceniem emocji, które w danej chwili przeżywaliśmy. „ArtLove” spisało się znakomicie!

W naszym albumie znalazły się przepiękne i efektowne fotografie, które wzbudziły zachwyt, nie tylko nasz, ale i naszych gości. Świetna współpraca z kamerzystą, zdjęcia przysłane na czas i zaangażowanie w wykonywaną pracę, to wszystko wpływa na ich wysoki profesjonalizm. Z czystym sumieniem wystawiamy 5, z dużym plusem.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko.
Damiana i Rufin.

Damiana i Rufin
Wydawało nam się, że wybór fotografa na własny ślub będzie bardzo łatwym zadaniem. W końcu to tylko zdjęcia, prawda? Szybko jednak doszło do nas, że w zwykłych zdjęciach i w fotografiach, które mają to „coś”, jest kolosalna różnica. Gdy trafiliśmy w internecie na zdjęcia wykonane przez Kasię i Roberta, zrozumieliśmy, że zdjęcia ślubne powinny być wyjątkowe i na swój sposób magiczne, i że chcemy, aby to właśnie oni towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.

Dziś wiemy, że nie mogliśmy trafić lepiej. Dostaliśmy więcej, niż na początku oczekiwaliśmy – na fotografiach jesteśmy nie tylko my, ale magia, atmosfera tamtego dnia i tysiące emocji, do których, dzięki Kasi i Robertowi, zawsze będziemy mogli powrócić.

Dziękujemy,
Ewelina i Marcin

Ewelina i Marcin
Ślub i wesele – najważniejsze wydarzenia w życiu- najbliźsi ludzie, największe emocje i najważniejsze zdjecia.

Atrlove – najlepszy wybór.

Dwoje ludzi ze zrozumieniem i wrażliwością patrzących przez aparat. Trzeba przecież ogromnej wrażliwośći aby wśród całej masy weselnych atrakcji uchwycić aż tyle cudownych momentów. Dzięki nim setki emocji, wzruszeń i usmiechów zostało zamkniętych w setkach fotografii. To nie wszytsko – po weselu udało się jeszcze spotkać na na nieplanowany wcześniej warszawski plener. Osobisty, piękny z plastycznym krajobrazem Wisły, tak dobrze nam znanej a jednak pokazanej w zupełnie inny sposób.
Profesjonalna współpraca w każdych warunkach (letnia pogoda płatała nam figle), duża elastyczność i efekty przerastające oczekiwania.

Największy problem – wybór najlepszych zdjęć :) Bo najtrudniejsze jest wybieranie między dobrym a dobrym zdjęciem.

Kasiu i Robercie – bardzo dziękujemy i jeszcze bardziej polecamy.
Ewa i Łukasz

Ewa i Łukasz
Gdzieś na świecie istnieją ludzie, na których czekamy całe życie. Czekamy, żeby resztę tego życia spędzić wspólnie. My odnaleźliśmy się 6 lat temu. Całe szczęście, że odszukaliśmy także Kasię i Roberta!

Już od dłuższego czasu marzyliśmy, by to właśnie Oni towarzyszyli nam podczas jednego z najważniejszych dni w naszym związku. Obdarzyliśmy ich pełnym zaufaniem. Znaliśmy ich wcześniejsze prace i mieliśmy pewność, że uchwycą dla nas i dla naszych gości wszystkie wspaniałe momenty z uroczystości. Dostaliśmy od nich nie tylko fantastyczne zdjęcia: dostaliśmy przede wszystkim pamiątkę na całe życie i wspomnienia, których dzięki fotografiom nigdy nie zapomnimy.

Droga Kasiu, Drogi Robercie: jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy. Mamy ogromną nadzieję, że jeszcze nie raz się z Wami spotkamy :)

Paulina i Marcin

Paulina i Marcin
Duet Artlove i ich twórczość od razu przypadła nam do gustu, wiec nad wyborem fotografa na ślub nie zastanawialiśmy się długo. Współpraca z Kasią i Robertem to była czysta przyjemność, ponieważ oboje doskonale wiedza co robią. Mają genialne pomysły i zdolność uchwycenie tego ‚czegoś’ na zdjęciach i gdybyśmy brali ślub jeszcze raz, to bez wachania wybralibyśmy Artlove ponownie.

Dziękujemy za przemiłą współpracę i przepiękne zdjęcia!

Polecamy gorąco!!
Marcelina i Wojtek

Marcelina i Wojtek
Twórczość fotograficzną Roberta i Kasi śledzimy od dłuższego czasu i to wcale nie ich zdjęcia ślubne były pierwszymi, które nas urzekły. Oboje mają maje ogromne wyczucie smaku i estetyki, podążają za trendami, jednocześnie zachowując swój własny, niepowtarzalny styl.

Już po pierwszym mailu wysłanym do Roberta zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że współpraca będzie się układać znakomicie. Robert i Kasia znosili cierpliwie nasze humory i zmiany planów; doradzali, ale nie narzucali się. Dziękujemy za piękne zdjęcia i prawdziwie rodzinną atmosferę podczas sesji.

Uwaga, ci państwo dbają o każdy detal, począwszy od zdjęcia, przez obróbkę, aż po opakowanie swoich produktów. Jeśli jeszcze się wahacie, możecie śmiało przestać – nie pożałujecie swojego wyboru! Robercie, Kasiu, do zobaczenia, mamy nadzieję, gdzieś na szlaku!

Magda i Maciek

Magda i Maciek
Zaraz po haśle „Ślub” było hasło „Ale tylko Artlove”. Mariusz od dawna obserwował fotograficzne prace Roberta i wiedział komu warto zaufać. Już wcześniej polecił parę Artlove znajomym (Oli i Darkowi!), więc teraz wybór był szybki.

Genialna intuicja, dobre oko w uchwyceniu tej najlepszej chwili i pomysłowość w wybieraniu pięknych kompozycji to tylko niektóre z przymiotów Kasi i Roberta. Co warto dodatkowo podkreślić – zaangażowanie, słowność, terminowość, bezproblemowy kontakt. Nasza współpraca zaowocowała wspaniałymi zdjęciami, którymi chętnie się chwalimy!

Z całego serca możemy polecić Kasię i Roberta – duet idealny.

Artlove – dziękujemy!
Ewa i Mariusz

Ewa i Mariusz
Wybór fotografa była jedna z trudniejszych decyzji, z którą przyszło zmierzyć się nam podczas organizacji ślubu. Każdy, kto ma to już za sobą, wie, że potrzeba dużo szczęścia, by znaleźć właściwą osobę. Nam się udało.

Kasia i Robert to świetnie zgrany i doskonale zorganizowany duet. Widać, że praca sprawia im przyjemność, a to przekłada się na jej jakość. Oboje sa bardzo dyskretni i delikatni, uważnie słuchają, ale potrafia też doradzić. Profesjonalisci w każdym calu, a oprócz tego po prostu mili i ciepli ludzie.

Magdalena i Ettore
Robert niczym urodzony kameleon, doskonale wtapia się w otoczenie, dzięki czemu jest w stanie uchwycić wiele spontanicznych i nie pozowanych chwil podczas imprezy :) Świetne wyczucie smaku, otwartość na propozycje z jednoczesną pewnością swoich racji, pomysłowość i ogromny fach fotograficzny to tylko część znaków szczególnych tego kameleona :)

Najgorsze było, kiedy Robert wysłał nam po raz pierwszy zdjęcia i kazał z nich wybrać 60 do fotoksiążki. Jak można wybrać 60 skoro chce się minimum 600?! drogą kłótni, kompromisów oraz długich dyskusji w końcu wybraliśmy 80 perełek spośród innych perełek a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.

Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć niepowtarzalne, pomysłowe i naprawdę oddające magię chwili zdjęcia. Gdybyśmy mieli wybierać ponownie, wybór byłby ten sam. Nie czekajcie, bo może nie być terminów ;)

Ola&Darek

Ola i Darek
To ile pracy Robert włożył w nasze zdjęcia to wie tylko on, a my możemy się domyślać ;) Jego fachowość, kreatywność i nietuzinkowość nie podlega tu absolutnie dyskusji. Ale Robert ma jeszcze coś..wrażliwość, subtelność, ogromny smak i to widać w jego zdjęciach oraz czuć obcując z nim. Robert był obecny z nami podczas pleneru narzeczeńskiego, przygotowań do uroczystości zaślubin, ślubu, wesela oraz pleneru sesji małżeńskiej.

Dla nas był to świetnie spędzony czas, który zaowocował niezliczoną ilością magicznych chwil, rewelacyjnie uchwyconych na fotografiach. My wiemy za co go szanujemy, podziwiamy..a Wy sprawdźcie:) Bardzo gorąco pozdrawiamy.

Aleksandra i Piotr
Roberta, jako fotografa ślubnego, polecił nam mój brat. Wiedzieliśmy, że na pewno nie chcemy mieć kamerzysty, ponieważ oboje nie przepadamy za tym, jak ktoś chodzi za nami, wszędzie go pełno i do tego świeci lampą po oczach. Z tego też powodu obawialiśmy się również jak to bedzie z fotografem. Na szczeście, Robert okazał się na tyle świetny, że potrafił ująć na zdjęciach każdą ważna chwilę, a tak naprawdę nie odczuwaliśmy jego nadmiernej obecności i nie czuliśmy się skrępowani. Zdjęcia wyszły naturalne i są takie, jakie chcieliśmy żeby były. Możemy polecić Roberta z czystym sumieniem, na pewno będziecie zadowoleni;)

Ania i Łukasz
Pozdrawiamy

Anna i Łukasz
Robert Danieluk wykonał dla nas trzy sesje: narzeczeńską plenerową na tydzień przed ślubem, ślubną dokumentacyjną i poślubną plenerową po podróży poślubnej. Spędziliśmy razem dużo czasu. Dzięki pracy Roberta utrwalone zostały ważne dla nas chwile, do których możemy wracać oglądając wspaniałe zdjęcia.

Praca z Robertem była bardzo przyjemna i udana, ponieważ jest konkretnym profesjonalistą, który doskonale wczuł się w nasze oczekiwania. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Robert nas fotografował.

Polecamy Roberta Danieluka wszystkim, którzy chcą zatrzymać ważne chwile na zawsze. Przy okazji będziecie mieć miłe wspomnienia z pracy nad zdjęciami!

M&M

Małgorzata i Marcin
Nie tak łatwo jest zatrzymać czas… a Robertowi to się udało! Dzięki jego pracy zostały uchwycone i uwiecznione jedne z najpiękniejszych momentów w naszym życiu. Pamięć bywa ulotna, a dzięki zdjęciom możemy przenosić się do tamtych chwil na nowo za kilka czy kilkadziesiąt lat. Dziękujemy Robertowi za fotografie, które budzą w nas tyle pozytywnych emocji ilekroć je przeglądamy. Są one niezwykłą pamiątką na całe życie.

Gosia & Allan

Gosia & Allan
Robercie! Uważamy, że tak naprawdę wcale nie potrzebujesz naszych referencji – wystarczy obejrzeć Twoje fotografie – każdy, kto ma w sobie choć trochę poczucia estetyki sam zauważy, że warto podjąć z Tobą współpracę. Nam nikt Ciebie nie polecał – zobaczyliśmy zdjęcia znajomej pary i od razu wiedzieliśmy, że też chcemy mieć taką pamiątkę! Poprosiliśmy o namiar i nie szukaliśmy nikogo więcej.

Bardzo się cieszymy, że byłeś z nami, dzięki Tobie zawsze z radością będziemy wspominać Dzień Naszego Ślubu. Szczególnie podobała nam się nadwiślańska sesja plenerowa, wybrałeś świetne miejsce, wyszło pysznie! Ogólnie jesteśmy zachwyceni naszą ślubną fotoksiążką!

Chętnie się nią chwalimy, a każdy kto ją ogląda – mówi, że zdjęcia w niej zawarte są piękne i klimatyczne. Dziękujemy Ci za tak owocną współpracę! Anita i Rafał

Anita i Rafał
Cóż można by powiedzieć o Robercie… Wystarczy spojrzeć na nasze zdjęcia! Robert zrobił nam sesję narzeczeńską, fotografował nas w Tym Dniu a po kilku dniach mieliśmy jeszcze sesję w plenerze. Zdjęć wyszło mnóstwo, ale wszystkie są cudowne. Robert uchwycił wszystko to, na czym szczególnie nam zależało.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej pokazują naszą relację i poczucie humoru. Na zdjęciach zrobionych w Dniu Ślubu Robert uchwycił nie tylko chwile, ale i ludzi i miejsca i emocje i zabawę i … wszystko to, co dzięki Robertowi będziemy mogli jeszcze długo wspominać… Robert jest profesjonalistą w każdym calu. Umie stworzyć odpowiednią atmosferę w czasie sesji. Widać jego pasję i zachwyt nad każdym projektem. I przede wszystkim ma ogromną wyobraźnię, która pozwala mu tworzyć takiego cudeńka. Lepszego fotografa nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Czekamy na następne rodzinne chwile…

Ola i Konrad

Ola i Konrad
Robert to profesjonalista z pasją. Ma głowę pełną pomysłów na dobre ujęcia, a jednocześnie jest otwarty na wszelkie sugestie. Udało mu się uwiecznić wiele pięknych chwil z naszych przygotowań, ślubu i wesela. Zarówno te wzniosłe momenty, jak i śmieszne sytuacje. Potrafił uchwycić chwilę: był zawsze tam, gdzie coś się działo, jednocześnie zupełnie nie przeszkadzając w zabawie. Do zdjęć w plenerze Robert był niesamowicie przygotowany – nie tylko miał listę ciekawych miejsc w Warszawie (bo my sami nie mieliśmy pomysłu na to, gdzie zrobić zdjęcia), ale jeszcze zapewnił dodatkowe rekwizyty: malowaliśmy kredą na asfalcie, bawiliśmy się balonami, piliśmy z kieliszków, graliśmy w mini-tenisa…

A efekt? Zdjęcia prześliczne, ciekawe ujęcia, do wyboru w kolorze lub czarno-białe.W umówionym terminie otrzymaliśmy piękny album z wydrukowanymi zdjęciami i wszystkie zdjęcia na płytach DVD.Jeśli ktoś chce mieć profesjonalne, a jednocześnie niebanalne zdjęcia, Robert jest idealnym wyborem! Wielkie dzięki Robert za Twoją pracę i jej efekty!!!

Dominika i Grzegorz
Szukacie profesjonalnego, kreatywnego i przede wszystkim zaangażowanego w to, co robi fotografa – trafiliście pod właściwy adres :) Współpraca z Robertem to sama przyjemność – fotografia to jego pasja, a to najważniejsze, jeśli mówimy o dobrych, przemyślanych i naładowanych pozytywną energią zdjęciach.

W naszym przypadku oprócz oddających podniosłą chwilę fotografii z ceremonii ślubnej, są to również zdjęcia z pleneru, który do dziś wspominamy z uśmiechem na ustach… Gorąco polecamy!

Magda & Mariusz

Magda i Mariusz
btt
$zopim( function() { })