Blog & Poradnik

Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?

Chcielibyście piękne fotografie przed ślubem, ale stresuje Was pozowanie przed aparatem? Zastanawiacie się też nad sensem takiej sesji? Zapraszam do wpisu!

Kto wybiera fotografie? Fotograf czy Para Młoda?

Zawszę daję wybór, ale też uświadamiam mojej przyszłej Parze Młodej, że wybór mogą podjąć w każdej chwili, a także co jest większą przygodą. Jeśli miałbym odpowiedzieć na pytanie: kto wybiera fotografie do druku?
Odpowiedź we wpisie!

Co warto podarować rodzicom po własnym ślubie?

Doskonale pamiętam jak kilka lat temu jedna z moich Par otrzymała ode mnie pudełko z odbitkami. Było to pudełko oprawione tkaniną, zawierające 100 fotografii. Szybko zamówili u mnie dwa takie same pudełka dla swoich rodziców. Potem kolejna Para poprosiła o domówienie takiego prezentu. To był dla mnie jasny sygnał, że w mojej ofercie musi pojawić się coś nowego. I tak też się stało...

Jak przygotować się na spotkanie z fotografem ślubnym?

Pomyślałem sobie, że w kilku słowach opowiem Wam jak przygotować się na takie spotkanie by wynieść z niego jak najwięcej przydatnych informacji. Może to też trochę doda Wam odwagi, bo nie wszyscy są śmiali :)

Tworzę dla Was mały poradnik

Właśnie tworzę dla wszystkich moich przyszłych Par Młodych, wyjątkowy poradnik ślubny :)

Pastelowa miłość! Czyli nowe kolory opraw

W mojej ofercie pojawiły się piękne pastelowe kolory opraw!

W przygotowaniu!


Dlaczego warto uważać na Wujków z kamerą?

W dniu ślubu podczas pracy fotografa i filmowca nie ma nic gorsze jak zapalony Wujek z kamerą, który ma wszystko gdzieś...

Piękne miejsca na ślub!

Mały ranking miejsc, które szalenie przypadły mi do gustu i warto mieć tam swój ślub i wesele!

Kiedy warto zorganizować swój ślub?

Kiedy głowicie się nad tym kiedy wziąć ślub by była najpiękniejsza pogoda i światło? Ten krótki tekst odpowie na wszystkie Wasze pytania!